Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH

Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH

Firma Woliński jest jedną z trzech firm w Polsce a jedną w województwie Lubelskim i ościennych, które w tamtych latach regenerowały i naprawiały pompy VP44 i COMMON RAIL. W celu nawiązania wzajemnych kontaktów oraz rozwiązywania problemów z pompami wtryskowymi i aparaturą wtryskową chcemy Państwu przedstawić ofertę usług.


  • Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych VP44, COMMON RAIL

  • Regeneracja i naprawa pompowtryskiwaczy i wtryskiwaczy CR DELPHI, BOSCH.

  • Regeneracja i naprawa pomp rzędowych, rozdzielaczowych EDC i mechanicznych.

  • Regeneracja i naprawa pomp ZEXEL, COVEC, VRZ, DELPHI, BOSCH i SIEMENS VDO.

  • Regeneracja i naprawa pomp do samochodów ciężarowych

  • Regeneracja i naprawa pomp do maszyn budowlanych.


Regeneracja i naprawa pomp polega na wymianie zużytych części na nowe i kalibracji pompy na stanowisku probierczym EPS 815 i HARDRIDGE AVM 2PC i CRiPC. Części do pomp wtryskowych i wtryskiwaczy dostarczane są przez dystrybutora firmy BOSCH, DELPHI i SIEMENS VDO.

Regeneracja pomp wtryskowych firm Bosch i Lucas DELPHI SIEMENS VDO samochodów osobowych i ciężarowych TIR.


UWAGA: Na wszystkie usługi udzielamy 6 miesięcy gwarancji.


Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH VP Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH Common Rail CP2 Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH Common Rail Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH VP44 Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych BOSCH i SIEMENS Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI DP200 Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI DFP3 Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI DFP3 Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DELPHI Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych SIEMENS Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych DENSO Regeneracja i naprawa pomp wtryskowych ZEXEL  1. Dodaj stronę do ulubionych
  2. Ustaw jako stronę startową